Jdi na obsah Jdi na menu

Dětský karneval 2012

15. 3. 2012

 Dětský karneval 3. 3. 2012

Tělocvičná jednota Sokol Beroun ve spolupráci s Domovem dětí a mládeže v Berouně uspořádala 3. března 2012 „Dětský karneval“ v berounské sokolovně.

Tento karneval pořádáme každým rokem a je vždy mezi dětmi velmi oblíben. Letos se jej zúčastnilo 60 masek v doprovodu rodičů a přátel. Děti měly možnost si zahrát v různých soutěžích, za které získávaly sladké odměny. Děti v maskách si také zatancovaly s asistentkami v maskách včel. Dále se organizovaly jednotlivé soutěže např. prolézání tunelu, stavění komínů z kvádrů, házení míčků na cíl a podobně. Děti se vyřádily, předvedly svůj temperament a nakonec byla promenáda všech masek, po které byly vyhodnoceny nejzajímavější a nejnápaditější masky. Prvních 10 masek bylo odměněno komisí věcnou cenou a diplomem. První místo získal kašpárek, druhé princezna v bílém se zlatou korunkou, třetí místo pirát s krysou. Všechny ostatní masky byly odměněny za účast medailí, diplomem a sladkou pozorností.

Všem účastníkům se karneval líbil a byly to příjemné dvě hodiny strávené v naší sokolovně. Všichni se již těší na karneval v příštím roce.


 

Mgr. Eva Špírková

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský karneval 2012