Jdi na obsah Jdi na menu

Dětský karneval 2009

25. 3. 2009

Dětský karneval lesních skřítků a trpaslíků

 

 

Tělocvičná jednota Sokol Beroun ve spolupráci s Domem dětí a mládeže v Berouně uspořádala 7. března 2009 „Dětský karneval“ v berounské sokolovně na téma lesní skřítci a trpaslíci.

Tento karneval pořádáme každým rokem vždy na jiné téma. Je mezi dětmi velmi oblíben. Letos se jej zúčastnilo asi 45 masek v doprovodu rodičů a přátel. Děti měly možnost si zahrát v různých soutěžích, za které získávaly sladkou odměnu. Děti v maskách si také zatancovaly s asistentkami z Domu dětí a mládeže, které také organizovaly jednotlivé soutěže např. lovení rybiček z plastového bazénu, prolézání tunelem apod. děti se vyřádily, předvedly svůj temperament a nakonec byla promenáda všech masek, po které byly vyhodnoceny nejzajímavější a nejnápaditější masky. Prvních 10 masek bylo odměněno komisí věcnou cenou a diplomem. Z nich nejlepší byly: 1. místo trpaslík s velkým bříškem a dlouhými bílými vousy, 2. místo získala krásná Sněhurka a 3. místo trpaslička v červeném úboru. Všechny ostatní masky byly odměněny za účast diplomem a sladkou pozorností.

Všem účastníkům se karneval líbil a byly to příjemné dvě hodiny strávené v naší sokolovně. Všichni se již těší na karneval v příštím roce. 

Mgr. Eva Špírková

 

 

 

 

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dětský karneval 2009